O nás

TRADÍCIA

Naša spoločnosť sa vznikla zo spolupráce dvoch odborníkov , ktorí si už individuálne osvedčili v oblasti váženia. Naše korene siahajú až do roku 1957.

ROZVOJ

V posledných rokoch sme urobili značný počet krokov pre svoj vývoj. Rozšírili sme svoju činnost s výrobou vlastných mostových váh a zvýšili sme počet partnerov.Naše výrobky sa nachádzajú vo všetkých oblastiach života po celej Slovenskej republike.

SKÚSENOSTI

Naši technici už viac ako 20 rokov pôsobia v oblasti váženia. Počas tejto doby získali obrovské skúsenosti,ktoré budú prínosom pre našich zákazníkov.

PROFESIONALIZMUS

Našim  zamestnancom zabezpečujeme pravidelné odborné a strategicko-komunikačné vzdelávanie .Ich pravidelné vzdelávanie rozvíja naše aktivity v poskytovaní vysokej kvality služieb.

SLUŽBY

Naše služby sú určené pre všetkých zákazníkov od malých firiem až po velké spolocnosti. Našu ponuku v oblasti služieb neustále rozširujeme na zakláde potrieb našich zákazníkov. Naše hlavné aktivity tvoria hlavne záručné a pozáručné opravy, prenájom meradiel a etalónov, kalibrácia a pravidelné servisné obhliadky.

Cookies